ویلاها

ویلاهای لوکس و لاچگری

ویلایی مدرن در رامسر

ویلای مدرن رامسر بر اساس طرحی از کارفرمای محترم، توسط Civil-Art طراحی شده است. این ویلا دارای 3 خواب بوده و به صورت دوبلکس طراحی گردید.
در ویلای حاضر دو خواب به صورت مستر مد نظر قرار گرفته و ۲۵۰ متر مربع زیربنا دارد. مساحت زمین پروژه 320 متر مربع می باشد.

به منظور تهیه ی فیلم به صورت طرح سه بعدی از کل پروژه، طراحی لند اسکیپ و استخر نمادین انجام شده و جز سفارش کارفرمای محترم نمی باشد.

(برخی از احجام نما با سلیقه و نظر صریح کارفرمای محترم پروژه در طراحی وارد شده است.)

ویلای Civil-Art

ویلای Civil-Art در زمینی به مساحت 1400 و با سطح زیر بنای 250 متر مربع  به صورت دوبلکس ساخته شده است. در طراحی این ویلای  شیوه ی طراحی مدیترانه ایی مد نظر بوده و رگه های مینیمالی از طرح باغ ویلای Civil-Art در آن به چشم می خورد.

این ویلا ضمن بر خورداری از سه اتاق خواب مستر و استخر رو باز دارای فضای دلنشین منظر گیاه و آب در بیرون ویلاست. Civil-Art پلاک یک جنگل بوده و ویوی آن ابدی و مشرف به جنگل های انبوه دامنه های جنوبی البرز می باشد. 

باغ ویلای Civil-Art

باغ ویلای Civil-Art واقع در فولاد کلا، در یک زمین شخصی متعلق به Civil-Art به مساحت 13000 متر مربع با استفاده از المان های گل و گیاه، آب و دریاچه و سنگ های کوهی طبیعی ساخته شده است.

این باغ ویلای منحصر به فرد در دل خود ویلایی سه طبقه با سطح زیر بنای 760 متر مربع دارد. این بنا از طراحی معماری مدیترانه ایی برخوردار بوده و دارای استخر داخلی و خارجی می باشد. از دیگر امکانات این ساختمان می توان به سونا جکوزی، سالن اجتماعات خاص، سالن ورزش (جیم) و تراس هاس 360 درجه اشاره کرد.

همچنین دریاچه ی مصنوعی ایجاد شده  مساحتی بالغ بر 3200 مترمربع دارد که داخل آن دو جزیره با مساحت 600 متر مربع احداث شده است. در طراحی پیرامون دریاچه از تنوع گیاهی کم نظیری بهره گرفته ایم و امکان ماهیگیری اختصاصی نیز مهیاست.

این باغ ویلا همچنین دارای 150 متر مربع ساختمان های مجزا برای گلخانه، کارگاه نجاری و سرایداری می باشد که در طراحی هریک طرح های خاص معماری مد نظر بوده است.

در محوطه  سازی کاملا از عناصر موجود در طبیعت چون سنگ کوهی و چوب استفاده شده و مطلقا از عناصر مصنوعی در چیدمان استفاده نشده است.

از بارزترین ویژگی های این باغ ویلا می توان به منظر (لنداسکیپ) کم نظیر آن اشاره داشت به طوری که قریب به 90 درصد از گل و گیاه مثمر در شمال کشور در این باغ ویلا قابل دیده شدن است. این تنوع گیاهی درفصول مختلف سال تنوعی بی نظیر از رنگ و رایحه را برای ساکنان به همراه دارد.

منظر کوههای دامنه ی شمالی البرز مشرف به دشت بین آمل-چمستان- نور و دریا تکمیل کننده ی حظ بصری ساکنین باغ ویلاست.

بعلت لوکیشن خاص این باغ ویلا، دمای محیطی آن با نزدیک ترین دریا (محمود آباد) حدود 8 درجه ی سیلیسیوس خنک تر می باشد که در تلطیف هوای استنشاقی در فصول مختلف سال بشدت موثر است.

طراحی ویلای پسر عمه گلم

آمریکا

ویلا سوپر لوکس کلاسیک در شمال

ویلا سکلاسیک در اصفهان

ویلای مدرن در تهراندشت

طراحی ویلای مدرن و لوکس در کرمان