طراحی داخلی و بازسازی

بازسازی آپارتمان ارکیده هروی

 

این آپارتمان با مساحت 120 متر مربع زیربنا با توجه به نوع فضاهای قدیمی موجود و نیازهای جدید کارفرما بازسازی شده است. این بازسازی در Civil-Art انجام پذیرفت.

طراحی کلاسیک پارکینگ

ویلایی در کردان

این ویلا به مساحت ۳۲۰ متر مربع در باغی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و در منطقه ییلاقی غرب تهران و کرج معروف به کردان ساخته شده است. کارفرمای محترم در بخش توسعه ویلا طراحی و ساخت سالن پذیرایی به سبک معماری مراکشی مد نظرش بوده است. 

 فضایی به مساحت ۴۰ متر مربع از ضلع شمالی ویلا به بنا اضافه شد که طراحی آن شامل کف سازی، سقف کاذب و جداره به شیوه معماری مراکشی و با استفاده از متریال متفاوت از جمله سنگ، کاشی‌های اسلیمی و چوب کاری طراحی  گردید.

 یک حیاط کوچک و دنج هم در ضلع شرقی این ویلا به منظور ایجاد فضای اختصاصی، آرام و بدون دغدغه به سبک معماری مدرن با توجه به درخواست کارفرمای محترم طراحی شد.

با توجه به محدودیت زمانی اعمالی از طرف کارفرما و عجله‌ای که برای اجرای این طراحی مد نظر وی بود، امکان اجرای مدلینگ سه بعدی با استفاده از نرم افزار پیشرفته  تری‌دی‌مکس 3D‌MAX مقدور نگردید و به همین علت رندر‌‌ها در زمان اندک با استفاده از نرم افزار رندرینگ لومیون LUMION در در مدتی کوتاه انجام پذیرفت. 

بازسازی آشپزخانه لوکس و لاکچری در نیاوران

طراحی لابی در جهانشهر