طراحی داخلی، دکوراسیون و بازسازی

آیا بازسازی خانه‌تان همچنان در فهرست کارهایی که باید انجام بدهید، قرار دارد؟

آیا نگران زمان، بودجه یا کیفیت کار هستید؟

  • مردم به دلایل زیادی خانه های خود را بازسازی می کنند، برخی به اتاق های بیشتری احتیاج دارند و عده ایی فضای گسترده‌تری می خواهند، هر دلیلی که شما هم داشته باشید، بقیه هم نگرانی های یکسانی در مورد بودجه، زمان و کیفیت کار چون جنابعالی دارند. در Civil-Art، به شما کمک می کنیم تا خانه ایی باب طبع و بر اساس معیارهای هنری و مهندسی و در کمال کارآمدی داشته باشید. ما همه‌ی تلاش خود را بدان مصروف می داریم تا اطمینان حاصل کنید با مشکلات معمول نوسازی مواجه نخواهید شد.
  • از موارد ساده مانند انتقال دیوار به اینجا یا افزودن پنجره به آنجا، تا انجام اصلاحات و تغییرات داخلی، تیم باتجربه ما می‌تواند نوسازی رویایی شما را به واقعیت تبدیل کند.
  • هنگامی که با مشتری کار می کنیم، در هر مرحله که به همکاری فرا خوانده شویم، عمیقاً درگیر پروژه خواهیم شد. ما تلاش می کنیم با ارائه پیشنهادات مناسب چون قرارداد منصفانه، ضمانت شخصی، مدیریت کامل پروژه، ارتباط مداوم و مدیریت زمان عالی، روند بازسازی را به یک تجربه لذت بخش تبدیل نماییم.

دلایل متعارف برای این که خانه‌ی خود را بازسازی کنید

دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی کلاسیک ویلایی در محمد شهر کرج

بازسازی / طراحی فضاهای داخلی ساختمان

بازسازی / طراحی حمام

بازسازی / طراحی آشپزخانه

بازسازی سرویس بهداشتی

تغییر دکوراسیون داخلی

کف فرش جدید

گرمایش از کف

نصب و راه اندازی سیستم سرمایش

سیستم گرمایش مرکزی

سیستم تهویه هوشمند

سامان دهی تراس ها

بام و ناودان

نقاشی و رنگ آمیزی داخلی و خارجی

رنگ آمیزی و نقاشی سقف

تعویض منابع آب

گچ و گچکاری

عایق سازی

کاشی و سرامیک کاری

طراحی روشنایی

توسعه ی زیر بنای موجود

اتوماسیون خانگی و هوشمند سازی BMS

نصب درب اصلی و دروازه

بازسازی مسیر ماشین رو

حصارکشی

مقاوم سازی سازه

مقاوم سازی و یا تعویض های پنجره ‌های دو جداره

تعویض پنجره و درب

طراحی و ساخت آلاچیق

محوطه سازی و ایجاد منظر گل و گیاه

خدمات سازه ی ساختمانی

آجرچینی داخلی و ساخت دیوارهای بیرونی ساختمان

روف گاردن

خدمات نما و سنگ کاری

فرآیند تغییر معماری داخلی، دکوراسیون و بازسازی

  • وقتی مردم به فکر تغییر معماری داخلی، دکوراسیون و بازسازی ساختمان خود می افتند، معمولاً در اولین گام کلماتی چون به زحمت افتادن، وقت گیر بودن و هزینه های پیش بینی نشده به ذهنشان خطور می کند. اما چرا باید این گونه باشد؟ اگر شرکت طراح و مجری بازسازیتان از نظر برنامه‌ریزی، ارتباطات و هماهنگی مهارت کافی داشته باشد، فرآیند تغییر معماری داخلی و بازسازی ملک می تواند به طور موثری روان، طبق برنامه، مطابق بودجه شما و با ایجاد کمترین اختلال در برنامه روزانه انجام شود.
  • چنانچه می‌خواهید پروژه شما به طور روان و کارآمد اجرا شود، برنامه‎‌ریزی شاه کلید هر تغییر دکوراسیون و بازسازی است. در Civil-Art ما همه کارها را از مرحله ایده‌پردازی تا پس از اتمام انجام می‌دهیم. سرویس ما یک بسته‌ی کامل شامل مشاوره، طراحی مفهومی، تخریب، تأمین کلیه مواد، مصالح و وسایل بازسازی، نصب، اختصاص مدیر پروژه به منظور نظارت بر کل پروژه و انجام مراقبت‌های بعد از بازسازی است.
  • برای اطمینان از اینکه پروژه شما بدون اتلاف منابع و ایجاد دردسر، در چارچوب زمانی و بودجه‌‎ی تخصیصی اجرا و به اتمام برسد، فرآیند بازسازی 7 مرحله‌ای در Civil-Art شامل مراحل زیر در خدمت مشتریان گرامی خواهد بود:

طراحی داخلی مدرن

طراحی داخلی مدرن و لوکس